autoritati romane

Ambasada Ucrainei la Bucureşti mulţumeşte autorităţilor române, dar şi cetăţenilor

Dorim să mulţumim autorităţilor române, care încă o dată şi-au demonstrat sprijinul pentru poporul ucrainean, precum şi cetăţenilor români, a scris Ambasada Ucrainei în România, pe Facebook.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da