Buzău:Legiştii nu au putut stabili cauza morţii copilului de 11 luni,sunt trimise probe la Bucureşti
20:00, 12 Mai 2011
Medicii legişti din Buzău care au făcut, joi, necropsiile în cazul tinerei găsită moartă, miercuri, şi a bebeluşului ei în vârstă de 11 luni, au stabilit că este certă sinuciderea în cazul femeii, în timp ce în cazul copilului nu a fost stabilită cauza decesului, fiind trimise probe la Bucureşti.