Cum a arătat Bucureştiul în ultimul weekend din starea de urgenţă. 15 mai, „ziua eliberării”
18:52, 10 Mai 2020
„Ultimul weekend din starea de urgenţă. Este o zi foarte frumoasă pe care, probabil, nu ţi-ai fi dorit să o petreci în casă, însă mai este puţin până pe 15 mai, când o parte din restricţii se vor ridica. Cei mai nerăbdători deja au ieşit afară, sunt părinţi, azi, aici, care şi-au scos copii la […]