Ludovic Orban, la Gala Femeilor Liberale: După ce voi câştiga Primăria voi conduce Bucureştiul aşa cum l-ar conduce o femeie. Alina Gorghiu: Avem un candidat care iubeşte femeile
14:50, 27 Feb. 2016
Candidatul PNL la Primăria Capitalei, Ludovic Orban, a declarat, sâmbătă, că după ce va câştiga Primăria Generală va conduce Bucureştiul "aşa cum l-ar conduce o femeie", cu dragoste faţă de semeni, dedicaţie şi sensibilitate.