Prima pagină » Cultură-Media » Vladimir Găitan, internat la Spitalul de Urgenţă Floreasca

Vladimir Găitan, internat la Spitalul de Urgenţă Floreasca

Actorul Vladimir Găitan este internat la Secţia de cardiologie a Spitalului de Urgenţă Floreasca din Capitală, medicii suspectând că a suferit un infarct, au declarat surse medicale.
Vladimir Găitan, internat la Spitalul de Urgenţă Floreasca
26 oct. 2009, 17:18, Cultură-Media

Sursele citate au precizat că actorul a fost internat luni după-amiază în secţia cardiologie, urmând să fie supus unor investigaţii.

Vladimir Găitan a declarat telefonic pentru MEDIAFAX că este la spital, în investigaţii, medicii urmând să stabilească diagnosticul.

Actorul Vladimir Găitan s-a născut în 1947, la Suceava.

Printre filmele în care a jucat se numără „Supravieţuitorul” (2008), „Triunghiul morţii” (1999), „Secretul lui Nemesis” (1985), „Nea Mărin miliardar” (1979), „Ultima noapte de dragoste” (1979), „Mihail, câine de circ” (1979) etc.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da