Prima pagină » Sport » Hagi a cheltuit 110.000 $ în SUA

Hagi a cheltuit 110.000 $ în SUA

De dragul celor doi copii ai săi, Ianis şi Kira, care nu mai văzuseră pană acum America, Gheorghe Hagi, cel mai bun fotbalist român din toate timpurile, şi-a petrecut vacanţa de iarnă în SUA, alături de familie şi de cel mai bun prieten al său, Gicu Coadă, informează Libertatea.
Hagi a cheltuit 110.000 $ în SUA
20 ian. 2009, 14:44, Sport

În cele trei săptămâni pe care le-a petrecut în Statele Unite ale Americii, Gică Hagi a făcut un adevărat tur de forţă. Periplul “Regelui” a început la jumătatea lui decembrie 2008, în New York, şi s-a încheiat în 2009, la Los Angeles. 40.000 de dolari l-au costat pe Hagi doar biletele de avion şi cazarea, iar distracţia şi cadourile alţi 70.000 de dolari.

Citeşte mai multe despre vacanţa lui Hagi în SUA pe www.libertatea.ro

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da