Soţia lui Botiş a câştigat anul trecut de două ori mai mulţi bani decât fostul ministru al Muncii
14:35, 14 Iun. 2011
Ligia Botiş, soţia fostului ministru al Muncii Ioan Nelu Botiş (PDL) a câştigat anul trecut de două ori mai mulţi bani decât soţul său, potrivit celei mai recente declaraţii de avere a acestuia, postată pe site-ul Camerei Deputaţilor.