- Home
- Life-Inedit
- (04.01.2018, 19:42)
O româncă i-a furat inima unuia dintre cei mai buni DJ din lume. A cerut-o în căsătorie de Revelion
Markus Schulz, considerat unul dintre cei mai buni DJ din lume, a făcut pasul cel mare şi a cerut-o în căsătorie pe iubita lui, o frumoasă româncă, pe nume Adina Butar.

În vârstă de 42 de ani, Schulz a organizat spectaculoasa cerere în căsătorie în timpul concertului pe care îl susţinea în Los Angeles de Revelion.
Iubita lui a publicat imediat imaginea cu fericitul moment pe pagina sa de Facebook, urând tuturor un an nou fericit şi declarând că 2018 a început deja să „strălucească” pentru ea.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Donald Trump a lăudat discursul lui JD Vance din Germania. Vicepreşedintele SUA a criticat anularea alegerilor prezidenţiale din România
-
Anunţul oficial al DNA în cazul generalului Cătălin Zisu: abuz în serviciu cu consecinţe deosebit de grave
-
Politico: Este acesta sfârşitul NATO? „Avem acum o alianţă între un preşedinte rus care vrea să distrugă Europa şi un preşedinte american care vrea, de asemenea, să distrugă Europa”


Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.




PROSPORT.RO

CANCAN.RO

GANDUL.RO


ULTIMA ORǍ
vezi mai multe