Deputatul PDL Clement Negruţ demisionează din partid, spunând că a fost „terfelit” de colegi
14:20, 25 Feb. 2011
Deputatul PDL de Alba Clement Negruţ şi-a anunţat, vineri, demisia din partid, motivându-şi gestul prin faptul că în ultima perioadă a fost "atacat şi terfelit în fel şi chip" de către colegii săi de partid, transmite corespondentul MEDIAFAX.