- Home
- Social
- BUCUREŞTI, (25.03.2023, 17:57)
- Petru Mazilu
- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Externe
- Sănătate
- Sport
- Life-Inedit
- Meteo
- Healthcare Trends
- Economia digitală
- Facem România Bine
- Ieși pe plus
- Video
Un avion a aterizat de urgenţă la Otopeni după ce pilotul a leşinat
Un avion care zbura către Egipt a aterizat de urgenţă la Bucureşti după ce pilotul a leşinat. Aterizarea a fost făcută de copilot, potrivit unor surse din domeniu.
2885 afișări

Incidentul a avut loc sâmbătă. Avionul care a decolat din Timişoara se îndrepta către Egipt. Potrivit surselor, în timpul zborului, pilotului i s-a făcut rău şi copilotul a preluat conducerea avionului.
Acesta a aterizat în siguranţă pe aeroportul din Otopeni. La bord se aflau peste 180 de persoane şi niciuna nu a fost rănită.
Pilotul a fost preluat de o echipă medicală, iar la avion a fost chemată o echipă de rezervă.


Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!
Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.



PROSPORT.RO

CANCAN.RO

GANDUL.RO


ULTIMA ORǍ
vezi mai multe