România, o nouă medalie de argint, la tenis
13:36, 29 Iul. 2023
România a obţinut o nouă medalie de argint, la tenis. Giulia Popa s-a luptat aproape două ore cu Julie Pastikova în finala de tenis a fetelor de la simplu.