Angajaţii care au „chiulit” cel mai mult de la muncă între Crăciun şi Revelion
14:30, 03 Ian. 2022
Consultanţa, agricultura, industria producătoare de bunuri, administraţia locală şi comerţul sunt sectoarele în care mai bine de jumătate dintre angajaţii români şi-au luat concediu între Crăciun şi Revelion, arată o analiză a Creasoft. Astfel, un procent de 88% dintre angajaţii companiilor de consultanţă au făcut ”punte” între Crăciun şi Revelion. În agricultură, 73% dintre angajaţi […]