Ponta, la TNL: Am fost doi ani şi jumătate o echipă unită, vreau să fim în următorii ani împreună
13:41, 18 Mai 2013
Preşedintele PSD, premierul Victor Ponta a declarat, sâmbătă, la Conferinţa TNL, că cei din USL au fost doi ani şi jumătate "o echipă unită" şi vrea să fie şi "în următorii ani împreună, fiind într-adevăr o echipă pentru România".