Sibiu: Un muncitor care vopsea un plafon a ajuns la spital în comă după ce a căzut de la înălţime
17:02, 07 Feb. 2011
Un bărbat de 49 de ani, angajat al unei societăţi din municipiul Sibiu, a ajuns, luni, la spital, în comă, după ce a căzut de la cinci metri înălţime, în timp ce vopsea un plafon, în cazul acestui accident de muncă fiind deschisă o anchetă, transmite corespondentul MEDIAFAX.