Bursa de la New York a închis marţi în scădere, din cauza crizei din zona euro
10:06, 13 Iul. 2011
Bursa de la New York a închis marţi în scădere pentru cea de-a treia şedinţă consecutiv, din cauza temerilor privind criza datoriilor de stat din zona euro şi debutului nesatisfăcător al sezonului rezultatelor financiare pe trimestrul al doilea din sectorul tehnologiei, transmite Reuters.