Circulaţia pe autostrada Timişoara-Arad a fost reluată
17:41, 10 Dec. 2012
Circulaţia pe autostrada Timişoara-Arad, închisă de sâmbătă seară din cauza vremii nefavorabile, a fost reluată luni după-amiază, informează Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Poliţiei Române (IGPR).