Preşedinţii de cluburi şi fotbaliştii vor fi controlaţi de jandarmi la meciul Steaua-Rapid
17:42, 02 Mai 2011
Jandarmeria va controla la intrare preşedinţii de cluburi, jucătorii şi reprezentanţii mass-media la meciul Steaua-Rapid, pentru a împiedica introducerea de materiale pirotehnice în incinta stadionului "Steaua", a anunţat, luni, într-o conferinţă de presă, colonelul Aurel Moise.