Viorel Hizo: Nu mă deranjează dacă FC Timişoara nu se prezintă la meciul cu noi
16:07, 04 Mai 2011
Antrenorul echipei FC Vaslui, Viorel Hizo, a declarat, miercuri, într-o conferinţă de presă, că nu ar fi deranjat dacă formaţia FC Timişoara nu s-ar prezenta la meciul direct din etapa a XXXI-a a Ligii I.