Andone: Cele trei puncte sunt de aur
17:48, 26 Feb. 2011
Antrenorul echipei Dinamo, Ioan Andone, a declarat, sâmbătă, după meciul câştigat în faţa formaţiei Sportul Studenţesc, că cele trei puncte obţinute sunt de aur şi a precizat că şi-ar dori ca partida cu Pandurii din etapa viitoare să se dispute, deoarece nu a stat degeaba 28 de zile în cantonament.