Şapte fotbalişti de la o echipă mexicană de amatori, masacraţi la Ciudad de Juarez
20:28, 24 Ian. 2011
Şapte tineri au fost împuşcaţi în timp ce se pregăteau să dispute un meci de fotbal la Ciudad de Juarez, cel mai violent oraş din Mexic, a anunţat, luni, Parchetul local.