Cluburile din Bundesliga au înregistrat pierderi de 77,8 milioane de euro în sezonul 2009/2010
13:23, 27 Ian. 2011
Cluburile din prima ligă din Germania au înregistrat pierderi de 77,8 milioane de euro în sezonul trecut, după ce în campionatul precedent au avut beneficii de 30,9 milioane de euro, a anunţat Liga Germană de Fotbal (DFL), informează AFP.