Peste 40 de persoane fără adăpost, salvate de la îngheţ şi duse cu ambulanţe la centrele sociale
11:39, 05 Ian. 2016
Peste 40 de persoane fără adăpost au fost salvate de la îngheţ în ultimele două zile, acestea fiind duse cu ambulanţe în centrele sociale, potrivit Poliţiei Române.