Prima pagină » Social » Adolescent din Constanţa, acuzat că a distrus anvelopele de la 20 de maşini

Adolescent din Constanţa, acuzat că a distrus anvelopele de la 20 de maşini

Un adolescent în vârstă de 15 ani, din Constanţa, este acuzat că a distrus anvelopele de la 20 de maşini. Poliţiştii fac cercetări pentru distrugere.
Adolescent din Constanţa, acuzat că a distrus anvelopele de la 20 de maşini
Laura Buciu
25 sept. 2023, 19:41, Social

Poliţiştii din Constanţa au fost sesizaţi duminică despre faptul că o persoană necunoscută a provocat distrugeri la anvelopele a peste 20 de autoturisme, parcate pe strada Şoseaua din Vii şi pe străzile învecinate.

Poliţişti din cadrul Poliţiei municipiului Constanţa – Secţia 5 Poliţie au identificat persoana bănuită ca fiind un copil în vârstă de 15 ani.

Cercetările în acest caz continuă sub aspectul săvârşirii infracţiunii de distrugere.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da