Prima pagină » Justiţie » Gino Iorgulescu s-a prezentat la DIICOT

Gino Iorgulescu s-a prezentat la DIICOT

Gino Iorgulescu s-a prezentat, luni, la sediul Direcţiei de Investigare a Infracţiunilor de Criminalitate Organizată şi Terorism (DIICOT), pentru audieri în dosarul privind transferul unor jucători de la FC Naţional la Poli Timişoara.
Gino Iorgulescu s-a prezentat la DIICOT
26 mai 2008, 15:46, Justiţie

Iorgulescu a venit însoţit de avocatul său şi a refuzat să facă declaraţii.

Procurorii au început urmărirea penală în cazul lui Gino Iorgulescu în cazul transferului a cinci jucători de la FC Naţional la Poli Timişoara.

Gino Iorgulescu a venit şi săptămâna trecută la Direcţia de Investigare a Infracţiunilor de Criminalitate Organizată şi Terorism, procurorii prezentându-i acuzaţiile în acest dosar.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da