Prima pagină » Sport » Ion Ţiriac: Hagi nu a avut timp să reuşească

Ion Ţiriac: Hagi nu a avut timp să reuşească

Fostul jucător de tenis Ion Ţiriac a declarat, în cadrul emisiunii "După 20 de ani", difuzată, duminică, de Pro TV, că fostul fotbalist Gheorghe Hagi nu a avut timp să demonstreze dacă este un antrenor bun, însă este convins că proiectul academiei sale de fotbal este unul de viitor.
Ion Ţiriac: Hagi nu a avut timp să reuşească

„Hagi nu a avut timp să reuşească. El poate reuşi sau nu. Sunt convins că academia lui Hagi va da jucători de fotbal„, a spus Ţiriac la emisiunea „După 20 de ani„.

Ion Ţiriac se consideră „miliţian”, deoarece „a mâncat pâine de la Miliţie timp de 20 de ani”.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da