Orange, Romtelecom şi Cosmote şi-ar putea dezvolta în comun reţelele mobile
08:07, 14 Feb. 2011
Orange România, Cosmote şi Romtelecom, trei dintre cele mai mari companii de pe piaţa locală de telecom, şi-ar putea dezvolta împreună, în viitor, reţelele de comunicaţii mobile, pentru a-şi reduce costurile şi a stimula vânzările de servicii de internet, scrie presa internaţională.