Un braşovean şi-a plătit impozitul la maşină, peste 2.600 de lei, în monede de 1, 5 şi 10 bani
16:50, 14 Feb. 2012
Un braşovean şi-a plătit impozitul la maşină, peste 2.600 de lei, în monede de 1, 5 şi 10 bani, în semn de protest faţă de suma mare pe care trebuie să o plătească anual pentru autoturism, el venind la ghişeul Direcţiei Fiscale Braşov cu câteva sacoşe ce cântăreau în total peste 130 de kilograme.