- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Externe
- Sănătate
- Sport
- Life-Inedit
- Meteo
- Healthcare Trends
- Economia digitală
- Facem România Bine
- Ieși pe plus
- Video
Avionul lui Francois Hollande, lovit de un fulger în drum spre Berlin
Avionul preşedintelui Franţei, Francois Hollande, a fost lovit de fulger, în drumul spre Berlin, piloţii luând decizia revenirii la Paris.

Francois Hollande (Imagine: Mediafax Foto/AFP)
Avionul preşedintelui Franţei, Francois Hollande, a decolat din nou spre Germania, după ce revenise la Paris din cauza intemperiilor, anunţă Ministerul francez al Apărării.
"Este posibil ca aeronava să fi fost atinsă de fulger. Din raţiuni de siguranţă, revenise la Paris. Dar acum a decolat din nou spre Germania", precizează Ministerul francez al Apărării.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Un comitet de la NASA organizează prima sa întrunire publică dedicată studierii OZN-urilor. Când va fi publicat primul raport
-
Începe revoluţia anti-Putin! Legionarii vor mărşălui spre Moscova pentru a-l răsturna de la putere pe dictator
-
Scandal în forţele aeriene britanice. O scurgere de informaţii arată că s-au făcut presiuni pentru a limita recruţii de sex masculin alb şi pentru a da prioritate femeilor şi minorităţilor etnice
-
Prigojin denunţă Rusia pentru crimele de război din Ucraina şi cere investigarea oficialilor responsabili de "sabotarea operaţiunii speciale"
Răspunde pe site-urile Aleph News, Mediafax, Ziarul Financiar și pe paginile noastre de social media - ȘTIU și Aleph News. Vezi răspunsul la Știu, de la ora 19.55, Aleph News.


Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.



PROSPORT.RO

GANDUL.RO


ŞTIRILE ZILEI
-
astăzi, 17:56
-
astăzi, 17:32
Macron cere consolidarea apărării Europei şi vrea soluţii pentru gestionarea relaţiilor cu Rusia