Mii de manifestanţi se îndreaptă spre ambasada saudită din Manama
16:25, 15 Mart. 2011
Mii de manifestanţi se îndreptau marţi după-amiază spre ambasada saudită din Manama, pentru a denunţa sosirea trupelor saudite în regat, transmite AFP.