Prima pagină » Știri externe » Şeful spionilor ruşi a discutat la telefon cu directorul CIA

Şeful spionilor ruşi a discutat la telefon cu directorul CIA

Şeful spionilor ruşi a discutat cu directorul CIA. Discuţia a avut loc marţi, prin intermediul telefonului.
Şeful spionilor ruşi a discutat la telefon cu directorul CIA

Şeful serviciului de informaţii externe al Rusiei, Serghei Naryshkin, a vorbit, marţi, la telefon, cu directorul Agenţiei Centrale de Informaţii din SUA, John Ratcliffe.

Anunţul a fost făcut miercuri de agenţia de ştiri Interfax, potrivit Reuters.

Cei doi au discutat despre problemele legate de cooperarea între agenţiile lor şi despre managementul crizelor.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da