Iliescu: Iliescu este, încă, un brand în România, cine se asociază cu mine are de câştigat
19:30, 04 Mart. 2012
Preşedintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, a declarat, într-un interviu difuzat, duminică, de Realitatea TV, că "Iliescu" este un brand încă în România, menţionând că nu el are nevoie de PSD, ci PSD are nevoie de el şi că cine se asociază cu el are de câştigat.