Prima pagină » Politic » Udrea: Nu am înţeles foarte bine pentru ce am fost monitorizată

Udrea: Nu am înţeles foarte bine pentru ce am fost monitorizată

Secretarul executiv al PDL Elena Udrea a declarat, luni, că nu a înţeles foarte bine pentru ce a fost monitorizată şi că nu are "nicio problemă" dacă operaţiunea a fost legală, referindu-se la afirmaţiile fostului procuror DIICOT Ciprian Nastasiu.
Udrea: Nu am înţeles foarte bine pentru ce am fost monitorizată
16 nov. 2009, 14:52, Politic

„Nu am înţeles foarte bine pentru ce am fost monitorizată. Dacă a fost o monitorizare legală, nu am nicio problemă”, a spus Udrea.

Fostul procuror DIICOT Ciprian Nastasiu a declarat, luni, că au existat mandate de monitorizare pentru Dan Voiculescu, Theodor Stolojan, Verestoy Attila, Elena Udrea şi Dorin Cocoş, aceştia fiind suspecţi de săvârşirea anumitor infracţiuni.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da