- Home
- Social
- BUCUREŞTI , (23.09.2017, 12:51)
- Firuta Flutur
- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Externe
- Sănătate
- Sport
- Life-Inedit
- Meteo
- Healthcare Trends
- Economia digitală
- Facem România Bine
- Ieși pe plus
- Video
FOTO | Echipa "Invictus România", reprezentată la Toronto de 15 militari răniţi sportivi, ÎNTÂLNIRE cu prinţul Harry
Echipa "Invictus România", care reprezintă ţara noastră la Invictus Games Toronto 2017, s-a întâlnit şi cu prinţul Harry al Marii Britanii, fotografiile fiind postate pe reţelele de socializare.
1104 afișări

FOTO | Echipa "Invictus România", reprezentată la Toronto de 15 militari răniţi sportivi, ÎNTÂLNIRE cu prinţul Harry la Toronto
România este reprezentată la Toronto de 15 militari răniţi sportivi, care vor participa la şase discipline sportive individuale - tir cu arcul, atletism, canotaj în sală la simulator, haltere, ciclism şi înot.
La acestea se adaugă, ca sport de echipă, volei din poziţia şezând. În cele şapte zile ale competiţiei, membrii Invictus Team Romania vor participa la peste 30 de întreceri sportive.
Alături de ei se vor afla antrenorii acestora din cadrul Clubului Sportiv al Armatei Steaua Bucureşti, membri ai familiilor, prieteni şi suporteri români din Canada.
ULTIMELE ȘTIRI
-
FOTO. FC Sevilla este câștigătoarea trofeului Europa League
-
Începe revoluţia anti-Putin! Legionarii vor mărşălui spre Moscova pentru a-l răsturna de la putere pe dictator
-
Tânţarii si bolile grave trasmise de ei avansează an cu an spre Europa. Schimbările climatice vor face ca boli ca malarie, dengue, şi Zika să ajungă tot mai la nord
-
COMENTARIU Lelia Munteanu - Manechinul



Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.



PROSPORT.RO

GANDUL.RO


ULTIMA ORǍ
vezi mai multe