Prima pagină » Social » Tânăr de 19 ani, prins conducând cu peste 200 kilometri/oră, pe Autostrada A1

Tânăr de 19 ani, prins conducând cu peste 200 kilometri/oră, pe Autostrada A1

Un tânăr de 19 ani din Giurgiu a fost prins conducând cu 214 kilometri la oră pe Autostrada A1 Bucureşti - Râmnicu Vâlcea.
Tânăr de 19 ani, prins conducând cu peste 200 kilometri/oră, pe Autostrada A1
05 nov. 2017, 14:57, Social
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da