Prima pagină » Sport » Dinamo a învins, cu scorul de 4-0, echipa FK Trepca, într-un amical

Dinamo a învins, cu scorul de 4-0, echipa FK Trepca, într-un amical

Dinamo a învins, luni, la Zell am See, cu scorul de 4-0 (3-0), formaţia FK Trepca din Kosovo, în primul amical pe care "alb-roşii" l-au disputat în cadrul turneului de pregătire pe care-l efectuează în Austria, informează www.prosport.ro.
27 iun. 2011, 19:35, Sport

Golurile au fost marcate de D.Grigore ’11 şi ’36, Dănciulescu ’30 şi Bakaj ’50.

Tehnicianul Liviu Ciobotariu a folosit în prima repriză următoarea echipă: Curcă – Crăciun, D. Grigore, Moţi, Diabate – Chiacu, Pătraşcu, Mărgăritescu, C. Munteanu – L. Ganea, Dănciulescu.

După pauză au evoluat: Bălgrădean – Bărboianu, Găman, R. Crişan, Pulhac – Cazacu, D. Kone, Bakaj, Muşat – Ţucudean, Alexe. În repriza a doua a mai intrat Rafael Stănescu în locul lui Cazacu.

Dinamo va juca următorul meci amical miercuri, de la ora 21.30, la Kundl, cu FC Ingolstadt 04, din 2.Bundesliga.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da