Ildiko Nagy şi-a prelungit contractul cu ICIM Arad
15:35, 23 Iun. 2011
Campioana la baschet feminin ICIM Arad a anunţat, joi, prelungirea contractului jucătoarei Ildiko Nagy cu încă un sezon.