Shakira: Mi-ar plăcea ca lumea să funcţioneze ca FC Barcelona
19:25, 21 Iun. 2011
Cântăreaţa columbiană Shakira, logodnica fundaşului Gerard Pique, a declarat, marţi, la Ierusalim, că i-ar plăcea ca lumea să funcţioneze ca o echipă de fotbal, cum ar fi FC Barcelona, pentru că astfel s-ar câştiga "lupta împotriva discriminării", informează cotidianul As.