Dinamo Bucureşti a promovat în Divizia A masculină la baschet
20:22, 04 Iun. 2011
Echipa de baschet masculin Dinamo Bucureşti a promovat, sâmbătă, în Divizia A, după un an de eşalon secund, în urma celei de-a doua victorii, la turneul din Capitală.