Fiscul a pus sechestru pe transferul jucătorilor de la Universitatea Craiova
17:20, 09 Feb. 2011
Fiscul a decis să pună sechestru pe drepturile federative ale jucătorilor sub contract cu Universitatea Craiova în contul datoriilor de peste două milioane de euro pe care clubul din Bănie le are faţă de statul român, informează Gazeta de Sud.