- Home
- Stirile zilei
- (26.06.2021, 08:00)
- Mara Raducanu
- Home
- Politic
- Economic
- Social
- Externe
- Sănătate
- Sport
- Life-Inedit
- Meteo
- Healthcare Trends
- Economia digitală
- Facem România Bine
- Ieși pe plus
- Video
„InSecuritate”, cu Bogdan Nicolae – invitat este gl-mr. Iulian Berdilă, şeful Statului Major al Forţelor Terestre
Bogdan Nicolae te invită la următoarea ediţie a emisiunii „InSecuritate”, sâmbătă 26 iunie, de la ora 21.00!
145 afișări

Care mai sunt valenţele apărării naţionale în România lui 2021? Ce ştim despre lecţiile de viaţă şi sacrificiile făcute de militarii români în cei peste 20 de ani de participare a ţării noastre în misiunile din Afganistan?
Ce înseamnă, cu adevărat, noul model de forţe terestre, într-o lume în care transformarea digitală devine reper major şi în spectrul militar? Ce facem cu apărarea naţională în 20 de ani, dar şi care va fi impactul tehnologiei 5G asupra zonei de apărare?
ULTIMELE ȘTIRI
-
Un crocodil din Costa Rica face istorie. Femela a avut primul caz de „naștere virgină” din specia sa
-
Veşti bune de la Vatican: operaţia la care a fost supus Papa Francisc a decurs fără complicaţii
-
Haos la CNN: CEO-ul Chris Licht a fost concediat
-
Stoltenberg: NATO analizează opţiuni pentru a oferi garanţii de securitate Ucrainei
O discuţie cu toate „armele” pe masă despre construirea unui Stat Major al luptei împotriva pandemiei, despre solidaritate şi apărare, într-o perioadă care ne-a resetat tuturor priorităţile.
În fiecare sâmbătă, de la ora 21.00, afli răspunsuri de la invitaţii lui Bogdan Nicolae, în emisiunea „InSecuritate”. Învaţă să trăieşti! Întreabă ca să te afli!

Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!
Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.



PROSPORT.RO


ULTIMA ORǍ
vezi mai multe
ŞTIRILE ZILEI
-
ieri, 21:18
De la Bud Light la magazinele Target: mărcile angajate în drepturile LGBTQ au probleme în SUA
-
ieri, 16:44
LIVE TEXT Războiul din Ucraina, ziua 104, anul 2. Rusia distruge barajul Kakhovka şi produce un dezastru ecologic / Armata ucraineană a doborât un avion Su-25 / Avioanele F-16 urmează să sosească în Ucraina / Trupele ucrainene avansează în Bahmut