Beirut, capitală a gunoaielor, după ce deşeurile nu au mai fost colectate de câteva luni. VIDEO
12:59, 26 Feb. 2016
Din vara anului 2015, primăria din Beirut nu a semnat un contract de colaborare cu nicio companie de colectare a gunoiului, astfel că străzile au fost luate cu asalt de deşeuri, informează CNN.