Hossu: Se duce o campanie de distrugere a sindicatelor
15:05, 01 Mart. 2011
Afirmaţiile premierului şi ministrului Muncii despre liderii sindicali fac parte dintr-o campanie de distrugere a structurii sindicale, pentru că sindicaliştii sunt singurii care au ieşit în stradă şi se opun permanent măsurilor Guvernului, a declarat, marţi, pentru MEDIAFAX liderul "Cartel Alfa".