O româncă reclamă că autorităţile olandeze i-au confiscat bebeluşul nou-născut – VIDEO
20:19, 03 Nov. 2011
O româncă aflată în Olanda susţine că bebeluşul pe care abia îl născuse la un spital din Utrecht i-a fost luat şi dat în grija asistenţei sociale, consulatul României precizând că statul olandez a preluat custodia copilului considerând că părinţii nu-l pot îngriji.