Preşedintele executiv al UDMR Bihor: Noi nu am avut protocol local cu PDL
21:12, 24 Feb. 2011
Preşedintele executiv al UDMR Bihor, Szabo Odon, spune că încheierea de către această formaţiune a unui parteneriat local cu USL Bihor nu încalcă în niciun fel angajamentele UDMR faţă de PDL, deoarece în judeţ nu există niciun protocol de colaborare între cele două partide aflate la guvernare.