Stiri online - stiri de ultima ora si stirile zilei - Actualizat: 4:25, 26 mai 2012
switch to english
mediafax
- Home
- Politic
- Alegeri locale 2012
- Economic
- Social
- Sport
- Externe
- Cultură-Media
- Life-Inedit
- Ştiinţă-Sănătate
- Revista presei
ŞTIRILE ZILEI
-
Diaconu despre Roşia Montană: Preşedintele ţării a avut dreptate - ori pe stânga, ori pe dreapta
Social ieri, 23:09
Ministrul Culturii, Mircea Diaconu, a declarat, vineri seară, la Alba Iulia, că preşedintele Traian Băsescu "a avut perfectă dreptate" când a vorbit despre proiectul de la Roşia Montană şi a cerut expunerea unei poziţii "ori pe stânga, ori pe dreapta". citeşte tot
-
Kelemen: UDMR nu participă la reînhumarea lui Nyiro, fiind un eveniment electoral al lui Szasz
Politic ieri, 22:57
Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a anunţat, vineri, că reprezentanţii Uniunii nu vor participa, duminică, la Odorheiu Secuiesc, la reînhumarea scriitorului Nyiro Jozsef, întrucât este "un eveniment electoral" al lui Szasz Jeno, liderul PCM. citeşte tot
Versiunea: mobil | completa





Adi n-ai de lucru la Lugoj? :-p Sal
ma bucur ca si compania Autoliv, la care lucrez eu din greu, face parte din top :)
Comunicatii si dlui Serbanescu cifra de 10,82 mld euro apoi sa privească la pozitiile 7,8,9 si 10. Sa-si facă public MEA CULPA si sa o ia de la capăt cu construcția unei noi viziuni economice asupra situației si perspectivei economice !
Comunicatii si dlui Serbanescu cifra de 10,82 mld euro apoi sa privească la pozitiile 7,8,9 si 10. Sa-si facă public MEA CULPA si sa o ia de la capăt cu construcția unei noi viziuni economice asupra situației si perspectivei economice !
701 de comentarii | Social 16 mai 2012 comenteaza şi tu
523 de comentarii | Social 15 mai 2012 comenteaza şi tu
475 de comentarii | Social luni, 13:31 comenteaza şi tu
469 de comentarii | Social 5 mai 2012 comenteaza şi tu
443 de comentarii | Social 18 mai 2012 comenteaza şi tu