Preşedintele Băsescu a plecat din Predeal spre Bucureşti cu un elicopter
15:30, 02 Ian. 2011
Preşedintele Traian Băsescu a plecat cu un elicopter, duminică după-amiază, din staţiunea Predeal, unde şi-a petrecut Revelionul împreună cu premierul Emil Boc, miniştrii Gabriel Oprea şi Gheorghe Ialomiţianu şi senatorul Anghel Iordănescu.