Ioan Andone: Nu ne-a mai rămas decât Cupa şi locul patru
16:55, 12 Apr. 2011
Antrenorul echipei Dinamo, Ioan Andone, a declarat, marţi, după victoria obţinută în faţa formaţiei Unirea Urziceni, scor 3-1, în etapa a XXVI-a a Ligii I, că obiectivul grupării bucureştene în acest sezon este clasarea pe locul patru în campionat şi câştigarea Cupei României.