Begu: A fost o săptămână mare pentru mine
20:36, 10 Apr. 2011
Jucătoarea de tenis Irina-Camelia Begu, care a pierdut, duminică, finala turneului de la Marbella, a declarat că această săptămână a fost una mare pentru ea şi că este mulţumită de parcursul pe care l-a avut, informează AFP.