Andone: Mulţi ar trebui să nu mai arbitreze, la Vaslui este un al doilea Piatra Neamţ
20:14, 09 Apr. 2011
Tehnicianul echipei Dinamo, Ioan Andone, a criticat prestaţia brigăzii de arbitri de la meciul pierdut, cu scorul de 0-2, în faţa formaţiei FC Vaslui, spunând că la primul gol a fost fault şi ofsaid şi că din punct de vedere al arbitrajelor "la Vaslui este un al doilea Piatra Neamţ".