Ilie Stan: Îmi pare rău că nu reuşim să transpunem în rezultate munca noastră fantastică
22:06, 18 Mart. 2011
Antrenorul Ilie Stan a declarat, vineri, că regretă faptul că formaţia sa, Victoria Brăneşti, nu reuşeşte să transpună în rezultate efortul "fantastic" depus în fiecare săptămână înaintea meciurilor, fiind dezamăgit de înfrângerea din partida cu FC Timişoara.